Käyttämäsi selain on vanhentunut. Suosittelemme, että päivität selaimesi ensin uusimpaan mahdolliseen versioon.

  

 "Sano se minulle, niin unohdan sen.

Näytä se minulle, niin muistan sen.

Anna minun tehdä se, niin osaan sen"

kiinalainen sananlasku

  

 

 liikutaanilosta@outlook.com

p. 044 988 3314

 

Nyt myös instassa! @gobabygofin

 

YHTEISTYÖSSÄ:

 

Aikataulut

Syyskauden ilmoittautumiset on nyt käynnissä:

https://liikutaanilosta.fi/ilmoittautuminen-ja-hinnasto

Ryhmiin voi ilmoittautua myös varasijalle!

SYYSKAUSI 2022:

MAANANTAI

Caribia 22.8-5.12

09.30-10.00 SwimBabySwim uudet uimarit 3-12kk

10.00-10.30 SwimBabySwim 6-18kk jatkoryhmä /täynnä

10.30-11.00 SwimBabySwim uudet uimarit 3-12kk /täynnä

 

Tarmon talo, Raunistula 29.8-21.11 (12krt)

09.45-10.25 GoKidsGo 1,5-4v

10.30-11.10 GoBabyGo 3-8kk

11.15-11.55 GoBabyGo 7-13kk

 

Rieskalähteen koulu

Kurssit (4krt) 22.8-12.9 tai 19.9-10.10

16.30-17.10 Vauvasirkus 4-13kk

17.15-17.55 Taaperosirkus 1-2v 

18.00-18.40 Naperosirkus 2-4v

 

Karjala talo, Kähäri 29.8-21.11 (12krt, aikuinen mukana)

16.00-16.40 Vauvamuskari 3-18kk

16.45-17.25 Taaperomuskari 1-2v /täynnä

17.30-18.10 Naperomuskari 2-4v /täynnä

18.15-18.55 Perhemuskari 1-5v /täynnä

 

KVPS Katariinakoti, Katariinanlaakso 15.8-12.12

16.15-16.45 TurtleSwim 3-6v /täynnä

16.45-17.25 Alkeisuimakoulu A /täynnä

17.30-18.10 Alkeisuimakoulu B /täynnä

18.15-18.55 Tekniikkauimakoulu /täynnä

19.00-19.40 Jatkouimakoulu

 

TIISTAI

Caribia 23.8-6.12

09.00-09.30 SwimBabySwim 6-18kk jatkoryhmä /täynnä

09.30-10.00 Vesipeuhu 1,5-3v /täynnä

10.00-10.30 SwimBabySwim uudet uimarit 3-12kk /täynnä

 

KVPS Katariinakoti, Katariinanlaakso 16.8-13.12

16.15-16.45 SwimBabySwim 1-2v jatkoryhmä /täynnä

16.45-17.15 Vesipeuhu 2-3v /täynnä

17.15-17.45 Vesipeuhu 3-5v /täynnä

17.45-18.15 Perheuinti  6kk-5v /täynnä

18.15-18.45 Perheuimakoulu 4-6v /täynnä

 

Piiparinpolun koulu, Runosmäki 30.8-22.11 (12krt)

16.45-17.25 Naperopalloilu 2-4v /täynnä

17.30-18.10 Naperopalloilu 2-4v /täynnä

 

KESKIVIIKKO

Caribia 24.8-7.12

11.30-12.00 SwimBabySwim uudet uimarit 3-12kk /täynnä

12.00-12.30 SwimBabySwim 5-13kk jatkoryhmä /täynnä

12.30-13.00 SwimBabySwim 1-2v jatkoryhmä /täynnä

Tarmon Talo, Raunistula 31.8-23.11 (12krt)

15.45-16.25 GoBabyGo 3-12kk

16.30-17.10 GoKidsGo 1,5-3v /täynnä

17.15-17.55 GoKidsGo 3-5v /täynnä

18.00-18.40 GoKidsGo 1,5-5v /täynnä

 

KVPS Katariinakoti, Katariinanlaakso 17.8-14.12

16.15-16.45 Startti -uimakoulu 4-7v /täynnä

16.45-17.25 Alkeisuimakoulu B /täynnä

17.30-18.10 Alkeisuimakoulu B /täynnä

18.15-18.55 Jatkouimakoulu /täynnä

19.00-19.40 Tekniikkauimakoulu /täynnä

 

TORSTAI

Caribia 25.8-8.12

09.30-10.00 SwimBabySwim uudet uimarit 3-12kk /täynnä

10.00-10.30 Vesipeuhu 2-5v

10.30-11.00 SwimBabySwim 6-18kk jatkoryhmä /täynnä

11.00-11.30 SwimBabySwim 6-18kk jatkoryhmä /täynnä

11.30-12.00 SwimBabySwim uudet uimarit, 27.10-8.12 (7krt)

12.00-12.30 SwimBabySwim uudet uimarit, 27.10-8.12 (7krt)

 

KVPS Katariinakoti, Katariinanlaakso 18.8-15.12

16.15-16.45 SwimBabySwim 6-18kk jatkoryhmä /täynnä

16.45-17.15 Vesipeuhu 1,5-3v /täynnä

17.15-17.45 Perheuinti 3kk-5v /täynnä

17.45-18.15 SwimBabySwim uudet uimarit 3-12kk /täynnä

18.15-18.45 Uidaan yhdessä -uimakoulu 4-9v /täynnä

18.50-19.30 Alkeisuimakoulu A /täynnä

 

Pääskyvuoren koulu, yläsali 25.8-27.10 (9krt)

16.45-17.25 TemppuTenavat 2-4v (aikuinen mukana) /täynnä

17.30-18.10 Satujumppa 3-5v (ilman aikuista) /1paikka

18.15-18.55 NinjaKids 4-8v (ilman aikuista) /täynnä

 

Pääskyvuoren koulu, yläsali

Kurssi 3.11-1.12 (5krt, aikuinen mukana)

16.30-17.10 Naperojumppa 1,5-3v

17.15-17.55 Naperojumppa 2-4v /täynnä

 

Tarmon Talo, Raunistula 1.9-24.11 (12krt)

16.45-17.25 TanssiMuskari 2-4v (aikuinen mukana) /täynnä

17.30-18.10 TanssiMuskari 2-4v (aikuinen mukana) /täynnä

18.15-18.55 TanssiMuskari 4-7v (ilman aikuista)

 

PERJANTAI

Beat tanssistudio, Kuninkoja Raisio 2.9-25.11 (12krt)

10.00-10.40 GoKidsGo 1,5-4v

10.45-11.25 GoBabyGo 3-12kk /täynnä

 

Caribia 26.8-9.12

14.00-14.30 SwimBabySwim uudet uimarit 3-12kk /täynnä

14.30-15.00 Vesipeuhu 1-3v /1paikka

15.00-15.30 Perheuinti 6kk-5v /täynnä

15.30-16.00 Vesipeuhu 3-5v /täynnä

 

KVPS Katariinakoti, Katariinanlaakso 19.8-16.12

16.15-16.45 SwimBabySwim uudet uimarit 3-12kk /täynnä

16.45-17.15 SwimBabySwim 6-18kk jatkoryhmä /täynnä

17.15-17.45 Vesipeuhu 2-4v /täynnä

17.45-18.15 Uidaan yhdessä -uimakoulu 4-9v /täynnä

18.15-18.45 Uidaan yhdessä -uimakoulu 4-9v /täynnä

18.50-19.30 Alkeisuimakoulu A /täynnä

 

Kähärin koulu 2.9-25.11 (12krt, ilman aikuista)

16.25-16.55 Disney -dance 3-6v /täynnä

17.00-17.40 Temppujumppa & tanssi 4-7v

17.45-18.25 Satubaletti 3-6v /1paikka

18.30-19.00 Disney -dance 4-7v

 

LAUANTAI

Verkahovi, Turku (vesi 28c) 17.9-26.11 /10krt

10.15-10.45 Perheuimakoulu 4-9v /B (jatko) /täynnä

10.45-11.15 Vesipeuhu 3-6v /täynnä

11.15-11.45 Perheuimakoulu 4-9v /A (startti) /täynnä

11.45-12.15 Perheuimakoulu 4-9v /B (jatko) /täynnä

12.15-12.45 Perheuimakoulu 4-9v /A (startti) /täynnä

12.45-13.15 Vesipeuhu 3-6v /täynnä

 

KVPS Katariinakoti, Katariinanlaakso 8.10-17.12 /10krt

10.15-10.55 Alkeisuimakoulu A /täynnä

11.00-11.40 Alkeisuimakoulu B /1paikka

11.45-12.25 Alkeisuimakoulu A /täynnä

 

SUNNUNTAI

Kähärin koulu 4.9-27.11 (12krt, ilman aikuista)

16.30-17.10 Supersankarit 3-5v /täynnä

17.15-17.55 Prinsessajumppa 3-6v /täynnä

18.00-18.40 Supersankarit 3-6v /täynnä

 

Kaikkien ryhmien ohjaajat ovat ammattitaitoisia aikuisia!