Siirry suoraan sisältöön

Aikataulut kevät -23

Ilmoittautumiset kevään ryhmiin aukeaa uusille harrastajille lauantaina 3.12 klo 18.00.

Löydä harrastus koko perheelle tai lapselle, ryhmät jaoteltu seuraavin värein:

Perheliikunta

Ryhmät ilman aikuista

Vauva- ja perheuinnit

Uimakoulut

Kevätkausi 2023

Maanantai

Caribia 16.1-8.5

09.30-10.00 SwimBabySwim uudet uimarit 3-12kk

10.00-10.30 SwimBabySwim jatkoryhmä 8-18kk

10.30-11.00 SwimBabySwim uudet uimarit 3-12kk

11.00-11.30 SwimBabySwim jatkoryhmä 5-13kk

Tarmon talo, Raunistula 30.1-8.5 (12krt)

09.45-10.25 GoKidsGo 1,5-4v

10.30-11.10 GoBabyGo 3-8kk

11.15-11.55 GoBabyGo 7-13kk

Rieskalähteen koulu, kurssi (4krt) 17.4-15.5

16.15-16.55 Vauvasirkus 4-13kk 

17.00-17.40 Taaperosirkus 1-2v

17.45-18.25 Naperosirkus 2-4v

Karjala talo, Kähäri 30.1-8.5 (12krt, aikuinen mukana)

16.45-17.25 Taaperomuskari 1-2v

17.30-18.10 Naperomuskari 2-4v

18.15-18.55 Perhemuskari 1-5v

KVPS Katariinakoti, Katariinanlaakso 9.1-15.5

16.15-16.45 TurtleSwim 3-6v

16.45-17.25 Alkeisuimakoulu A 

17.30-18.10 Alkeisuimakoulu B 

18.15-18.55 Tekniikkauimakoulu 

19.00-19.40 Jatkouimakoulu

Tiistai

Caribia 17.1-9.5

09.00-09.30 SwimBabySwim jatkoryhmä 8-18kk

09.30-10.00 Vesipeuhu 1,5-3v

10.00-10.30 SwimBabySwim uudet uimarit 3-12kk 

KVPS Katariinakoti, Katariinanlaakso 10.1-16.5

16.15-16.45 SwimBabySwim jatkoryhmä 1-2v

16.45-17.15 Vesipeuhu 2-3v 

17.15-17.45 Vesipeuhu 3-5v 

17.45-18.15 Perheuinti  6kk-5v

18.15-18.45 Perheuimakoulu n.4-6v 

Piiparinpolun koulu, Runosmäki 31.1-2.5 (12krt)

16.45-17.25 Naperopalloilu 2-4v

17.30-18.10 Naperopalloilu 2-4v

Keskiviikko

Caribia 18.1-10.5

11.30-12.00 SwimBabySwim jatkoryhmä 1-2v

12.00-12.30 SwimBabySwim uudet uimarit 3-12kk

12.30-13.00 SwimBabySwim jatkoryhmä 5-13kk

Tarmon Talo, Raunistula 1.2-3.5 (12krt)

15.45-16.25 GoBabyGo 3-12kk 

16.30-17.10 GoKidsGo 1,5-3v

17.15-17.55 GoKidsGo 3-5v 

18.00-18.40 GoKidsGo 1,5-5v

KVPS Katariinakoti, Katariinanlaakso 11.1-17.5

16.15-16.45 Startti -uimakoulu 4-7v

16.45-17.25 Alkeisuimakoulu B 

17.30-18.10 Alkeisuimakoulu B

18.15-18.55 Jatkouimakoulu 

19.00-19.40 Tekniikkauimakoulu

Torstai

Caribia 19.1-11.5

09.30-10.00 SwimBabySwim uudet uimarit 3-12kk

10.00-10.30 Vesipeuhu 1,5-3v

10.30-11.00 SwimBabySwim jatkoryhmä 8-18kk

11.00-11.30 SwimBabySwim jatkoryhmä 5-13kk

11.30-12.00 SwimBabySwim uudet uimarit, 23.3-11.5 (7krt)

12.00-12.30 SwimBabySwim uudet uimarit, 23.3-11.5 (7krt)

KVPS Katariinakoti, Katariinanlaakso 12.1-18.5

16.15-16.45 SwimBabySwim jatkoryhmä 8-18kk

16.45-17.15 Vesipeuhu 1,5-3v

17.15-17.45 Perheuinti 3kk-5v

17.45-18.15 SwimBabySwim uudet uimarit 3-12kk

18.15-18.45 Uidaan yhdessä -uimakoulu 4-9v

18.50-19.30 Alkeisuimakoulu A

Kähärin koulu 2.2-4.5 (12krt)

17.15-17.55 Satuseikkailu 3-6v

18.00-18.40 Supersankarit 4-6v 

Pääskyvuoren koulu, yläsali

Kurssi (4krt): 26.1-16.2 tai 6.4-27.4

16.30-17.10 Vauvasirkus 6-18kk

17.15-17.55 Naperosirkus 1,5-3v

Pääskyvuoren koulu, yläsali

Kurssi (5krt): 2.3-30.3

16.30-17.10 Naperojumppa 1,5-3v

17.15-17.55 Naperojumppa 3-5v

Tarmon Talo, Raunistula 2.2-4.5 (12krt)

16.45-17.25 TanssiMuskari 2-4v

17.30-18.10 TanssiMuskari 2-4v

18.15-18.55 TanssiMuskari 4-7v 

Perjantai

Beat tanssistudio, Kuninkoja Raisio 3.2-5.5 (12krt)

10.00-10.40 GoKidsGo 1,5-4v

10.45-11.25 GoBabyGo 3-12kk

Caribia 20.1-12.5

14.00-14.30 SwimBabySwim uudet uimarit 3-12kk

14.30-15.00 Vesipeuhu 1-3v

15.00-15.30 Perheuinti 6kk-5v

15.30-16.00 Vesipeuhu 3-5v

KVPS Katariinakoti, Katariinanlaakso 13.1-19.5

16.15-16.45 Vesipeuhu 2-4v

16.45-17.15 SwimBabySwim jatkoryhmä 8-18kk

17.15-17.45 Vesipeuhu 2-4v

17.45-18.15 Uidaan yhdessä -uimakoulu 4-9v

18.15-18.45 Uidaan yhdessä -uimakoulu 4-9v

18.50-19.30 Alkeisuimakoulu A

Kähärin koulu 3.2-5.5 (12krt)

16.25-16.55 Disney -dance 3-5v

17.00-17.40 Temppukoulu 4-7v

17.45-18.25 Satubaletti 3-6v

18.30-19.00 Disney -dance 4-7v

Lauantai

Verkahovi, Turku (vesi 28c) 4.2-22.4 (10krt) 

10.15-10.45 Perheuimakoulu 4-9v /B (jatko)

10.45-11.15 Vesipeuhu 3-6v 

11.15-11.45 Perheuimakoulu 4-9v /A (startti)

11.45-12.15 Perheuimakoulu 4-9v /B (jatko)

12.15-12.45 Perheuimakoulu 4-9v /A (startti)

12.45-13.15 Vesipeuhu 3-6v

KVPS Katariinakoti, Katariinanlaakso 18.3-20.5 (9krt)

10.15-10.55 Alkeisuimakoulu A 

11.00-11.40 Alkeisuimakoulu B

11.45-12.25 Alkeisuimakoulu A

Sunnuntai

Teräsrautelan koulu 12.3-21.5 (9krt)

9.45-10.25 NinjaNaperot 2-4v

10.30-11.10 NinjaKids 4-7v

11.15-11.55 NinjaNaperot 3-6v

Kähärin koulu 29.1-7.5 (12krt)

16.30-17.10 Supersankarit 3-5v

17.15-17.55 Prinsessajumppa 3-5v

18.00-18.40 Supersankarit 3-5v

Rieskalähteen koulu 5.2-12.3 tai 19.3-23.4 (5krt)

16.30-17.10 Naperojumppa 2-4v 

17.15-17.55 Naperojumppa 3-5v

18.00-18.40 Naperojumppa 2-6v 

GoBabyGo Finland

Hanna Kiuru

liikutaanilosta@outlook.com

p. 044 988 3314